UNICEF

10. srpna 2018 v 12:47 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
Col71syi o

Selena opravdu pomáhá tam kde může. Přispívá na různé organizace, děl charitativní koncerty a další různé činnosti, které pomáhají potřebným lidem. Velký podíl poskytla organizaci UNICEF, se kterou spolupracuje od roku 2009 a stala se její ambasadorkou. Dneska tady pro Vás mám pár akcí, které Selena v rámci této organizace uskutečnila.

Ghana - Západní Afrika
Na první oficiální misi jela Sel do Ghany, která se nachází v západní Africe. Ghana byla vybrána organizací kvůli vysoké dětské úmrtnosti. Selena sem jela poskytnou čistou vodu,vzdělání a zdravotnictví aby poskytla zdravotní péči a pomohla předejít právě této vysoké úmrtnosti. Tato cesta se uskutečnila v roce 2009 někdy v červnu. Sel řekla, že tato cesta jí změnila život a hlavně pohled na svět.

Charitativní koncert
V roce 2012 Sel uspořádala koncert, jehož výtěžek šel nadaci UNICEF aby pomohl zajistit vodu, jídlo, léky a vzdělání pro potřebné děti po celém světě. Koncert se konal 20.ledna v House Of Blues v západním Hollywoodu. Jako host zde například vystoupila i skupina Big Time Rush.

Cesta do Nepálu
Další cestu, kterou podnikla s organizací byla cesta do Nepálu. Opět zde Sel pomáhala dodat potřebné věci pro přežití jako medicína,očkování,léky,vzdělání a především čistou vodu a jídlo. Choroby a nedostatek čisté vody zapříčiňuje úmrtnost dětí do méně jak 5 let.

Trick - or - Treat
V roce 2009 byla Sel jmenovna mluvčí UNICEF pro akci Trick Or Treat a to již druhý rok po sobě. V roce 2008 získala pro nadaci víc než 700 000 dolarů. V roce 2009 víc jak 1 milion dolarů. Beneiční koncert, který se konal s její skupinou The Scene vydělal peníze, které putovaly pro tuto kampaň.

Chille
Roku 2011 se Selena vydala do Chille aby se setkala s rodina z programu UNESCO, který pomáhá rodinám lépe porozumět a rozvíjet dovednosti pro efektivní výchovu rozvoje a dalšíh otázek ohledně výchovy dětí.

Tohle byl jen zlomek toho, co Sel udělala a to jen pro organizaci UNICEF. Nezapomínejme, že spolupracovala i s dalšími charitami a opravdu tojo dělá víc než dost aby pomohla tam, kde je opravdu potřeba. A to na ní miluji. Má velké srdce a pomáhá všem kde jen může.

Wle9hxnu b Wu7pqzrh b Brcsbfwl b Ncnjq6cn b S4kajadm b Ybmjlzxy b Pnxqigpe b 764kn4ok b A6t73o1e b Hxpy03fk b
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama