Srpen 2018

10th October - Fairfax

Před 52 minutami | Charmedlover❤️ |  Stars Dance Tour
Předskokani : Emblem3,Christina Grimmie, James David
Místo : Patriot Center
Přesouváme se do severní Ameriky, kde otevírá koncertní šňůru koncert ve Fairfaxu. Zde se Sel stala menší nehoda, kdy při písničce Slow Down na konci skákala a bohužel si nevšimla konce podia a spadla z menšího schodku, který byl přechodem na další podium. Naštěstí se jí ale nic nestalo a Show dokončila.

SHOW PHOTOS

Cd24eg7f b Vmju3nw7 b Hj6ooqmy b Mrkdjpst b Nwrz83nu b

SET LIST + VIDEOS

Pokud budou k dispozici videa k daným písničkám, přidám i příslušný odkaz, kdy stačí kliknout na jakoukoli písničku a hned Vás to přesměruje na daný song s videem.Some News #17

Dnes v 14:48 | Charmedlover❤️ |  Novinky
- Na instagram přidala Sel tři fotky, kde je se svými kamarádkami a každá má na sobě jednu z kabelek Coach. Selena měla svou oblíbenou černou ledvinku.
Tonpup7b b 7zpxxzik b Gmdtm6la b
- Venku je reklama na novou kolekci Coach.
- Na instagramu connafranklin vysílala spolu se Sel živě jedna z jejích kamarádek, které jsou nahoře i na společných fotkách. Byly doma u Seleny v Newport Beach a hrály spolu Quiplash. Sel se zmínila i o svém albumu a řekla, že by mělo vyjít na začátku roku 2019 a že album je hotové. Tady je záznam z vysílání.
- Jedno z dalších videí a je ze 13.8. u Seleny doma.
- Včera se objevily dvě fotky, na kterých je Sel se svými fanoušky. Fotky jsou z Newport Beach.
Brabfa0e b Vycbiyht b
- Teď taková menší zajímavost, Selena má na zamykací tapetě svého telefonu báseň od Johna O´Donohuea a je z knihy Anam Cara.
Chjcigjm b
- Sice se neobjevily žádné fotky ale Selena měla srávit 13.8. tedy v pondělí den s rodinou. Měli společně jít do Anaheimu do Sky Zone a do Exodus Escape Room. Včera byli prý na jachtě v Newport Bach.
- Raquelle přidala na Insta Story fotku se Selenou.
Zsq3ym6h b

Some News #16

Pondělí v 13:07 | Charmedlover❤️ |  Novinky
- Sel vyhrála s písničkou Back To You Teen Choice Awards za rok 2018 v kategorii Summer Song a taký kategorii Instagrammer Digital.
- Objevily se dvě nové nezveřejněné fotky z photoshootu pro Revival.
- Back To You je na 7. místě v US Pop Radio. Zároveň byla i písnička přidána do Adult Modern Radio.
- Podle informací by měla být Selena s přáteli v Mexiku ale ještě se zatím neobjevily žádné další informace ani fotky takže to není potvrzeno.
- Písnička Stained byla nelegálně přidána na Spotify pod jménem Seleny. Stejně tak je to s písničkou Feel me, která byla přidána na amazon. Nikdy ještě nebyla zveřejněna studiová oficiální verze.
- It Ain´t me překročilo na Shazamu 9 000 000 vyhledávání.
- Raquelle přidala na IG story fotku se Sel a malou dcerkou Scotta a Brooke Ligertwoodových. Je z oslavy jejích prvních narozenin.
- Boty puma, konrétně model Phenom Satin Ep je nyní se 40% slevou.
- Sel je 6. nejvíce sledovaná umělkyně na Spotify.

Xc28clib b Czgdcjx9 b 07vt3xll b

Some News #15

Sobota v 18:17 | Charmedlover❤️ |  Novinky
- Back To You je momentálně platinově certifikováno v Austrálii. Bylo prodáno více jak 70 000 kopií.
- Sel strávila den s Billem Gatesem v Seattlu a diskutovali o tom, jak mohou změnit svět k lepšímu.
- Mometnálně je na 9. místě v žebříčku rádia Capital FM v Top sexy žen v oblasti popu za rok 2018. Volit můžete zde a mimo Sel je zde např. Perrie Edwards, Demi Lovato, Ariana Grande, Rita Ora apod. Já jsem koukala na nějaké ty ženy moje pořadí by vypadalo rozhodně jinak no. Trošku s tím nesouhlasím s místy některých žen a dívek.

Výsledek obrázku pro selena gomez gifs Související obrázek

UNICEF

Pátek v 12:47 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
Col71syi o

Selena opravdu pomáhá tam kde může. Přispívá na různé organizace, děl charitativní koncerty a další různé činnosti, které pomáhají potřebným lidem. Velký podíl poskytla organizaci UNICEF, se kterou spolupracuje od roku 2009 a stala se její ambasadorkou. Dneska tady pro Vás mám pár akcí, které Selena v rámci této organizace uskutečnila.

Ghana - Západní Afrika
Na první oficiální misi jela Sel do Ghany, která se nachází v západní Africe. Ghana byla vybrána organizací kvůli vysoké dětské úmrtnosti. Selena sem jela poskytnou čistou vodu,vzdělání a zdravotnictví aby poskytla zdravotní péči a pomohla předejít právě této vysoké úmrtnosti. Tato cesta se uskutečnila v roce 2009 někdy v červnu. Sel řekla, že tato cesta jí změnila život a hlavně pohled na svět.

Charitativní koncert
V roce 2012 Sel uspořádala koncert, jehož výtěžek šel nadaci UNICEF aby pomohl zajistit vodu, jídlo, léky a vzdělání pro potřebné děti po celém světě. Koncert se konal 20.ledna v House Of Blues v západním Hollywoodu. Jako host zde například vystoupila i skupina Big Time Rush.

Cesta do Nepálu
Další cestu, kterou podnikla s organizací byla cesta do Nepálu. Opět zde Sel pomáhala dodat potřebné věci pro přežití jako medicína,očkování,léky,vzdělání a především čistou vodu a jídlo. Choroby a nedostatek čisté vody zapříčiňuje úmrtnost dětí do méně jak 5 let.

Trick - or - Treat
V roce 2009 byla Sel jmenovna mluvčí UNICEF pro akci Trick Or Treat a to již druhý rok po sobě. V roce 2008 získala pro nadaci víc než 700 000 dolarů. V roce 2009 víc jak 1 milion dolarů. Beneiční koncert, který se konal s její skupinou The Scene vydělal peníze, které putovaly pro tuto kampaň.

Chille
Roku 2011 se Selena vydala do Chille aby se setkala s rodina z programu UNESCO, který pomáhá rodinám lépe porozumět a rozvíjet dovednosti pro efektivní výchovu rozvoje a dalšíh otázek ohledně výchovy dětí.

Tohle byl jen zlomek toho, co Sel udělala a to jen pro organizaci UNICEF. Nezapomínejme, že spolupracovala i s dalšími charitami a opravdu tojo dělá víc než dost aby pomohla tam, kde je opravdu potřeba. A to na ní miluji. Má velké srdce a pomáhá všem kde jen může.

Wle9hxnu b Wu7pqzrh b Brcsbfwl b Ncnjq6cn b S4kajadm b Ybmjlzxy b Pnxqigpe b 764kn4ok b A6t73o1e b Hxpy03fk b

Jingle Ball 2013

Pátek v 12:15 | Charmedlover❤️ |  Akce
1pumjazm o

6.12.2013 Se konal Jingle Ball. Selena předvedla několik svých písniček , které obohatila spolu s tančeníky choreografií. Při tomto vystoupení se stal menší problém s technikou a následně byla Sel obviněna, že zpívala lipsync jak se říká. Odehrála v rámci Jingle Ballu dva koncerty jeden v Seattlu a jeden v LA. Během toho, kdy nefungoval zvuk si Sel povídala s fanoušky. Abych se přiznala, moc jsem nepochopila co se stalo ale podle všeho přestala hrát hudba a Sel si povídala s fanoušky a řekla, že ještě odehraje dvě písničky. Nicméně odzpívala jednu, Come A Get It a odešla z podia bez rozloučení s fanoušky a s diváky. Nechci to nějak hájit apod. Když ani pořádně jsem nevyčetla co se stalo. Takže se alespoň podívejte na video z vystoupení z LA a fotky také z LA.

Ku0g2akz b 7w4ephlq b U0efmmzk b I0xo6x9n b 5tw73jmb bCome & Get It - Live Radio Disney Music Awards 2013

Pátek v 11:35 | Charmedlover❤️ |  Akce
At6dgryj o

27.dubna v roce 2013 se Sel předvedla se svou písničkou Come a Get it na Radio Disney Music Awards. Celý večer se konal v divadle Nokia LA LIVE v Los Angeles. Kostým, který měla Sel na sobě byl zajímavý ale moc se mi nelíbil ten vrchní díl a všechny ty stužky. I Sel se zapojila do choreografie a u toho zpívala což mi dodnes přijde dost náročné, když zpěvačky tančí a zpívají protože já jsem to zkusila a byla jsem tak zadýchaná že jsem nic nezazpívala :D . Večer si Sel odnesla cenu za nejlepšího ženského umělce jako odměnu. Co se mi ale líbilo byl makeup a look, který měla Sel. A samozřejmě celé vystoupení bylo moc fajn.
Ny6qwf06 b Qz2djfoy b Pwyqw1jr b Extfzmua b Vl8pdx4w b


Nové remixy

Pátek v 11:16 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Na kanále Seleny Gomez, který má na Youtube se před 5 hodinami objevily 3 nové remixy na písničku Back To You. Tento první je takový víc party bych řekla a hned jsem si ho zamilovala. Je víc rozjetý a taneční.
Druhý remix je takový klidnější a volnější a podobá se velmi originálu písničky. Je pro takový ten relax poslech na uklidnění a na odpočinek.
A třetí poslední remix je taky takový pomalejší ale o něco živější než ten drhý nicméně to není nic jako ten první.

Some News #14

Pátek v 10:43 | Charmedlover❤️ |  Novinky
- Sel si vydělala přes 1 600 000 dolarů za týden jen tím, že zveřejnila dvě reklamy na svůj instagram.
- Seriál 13 důvodů proč bylnominován na cenu Emmy.
- Objevily se fotky nových kousků, které patří do nové kolekce Coach. Mezi nimi je i kryt na Iphone, čepice, šála, další kabelky, mikiny apod. Podívejte se sami na fotky níže. Kolekce je ztělesněním silného ženského ducha, který Sel má. Předobjednávka produktů je možná od 14 srpna na stránkách Coach a ve vybraných obchodech a jinak bude kolekce dostupná od 31. srpna.

31xu0wyo b Ewcgndkw b 63t9qr8m b Uonj4uqx b Jmo4yipv b Maqkggpl b

Slow Down - Live at David Letterman

Čtvrtek v 17:28 | Charmedlover❤️ |  Akce
S4e0w8xi o

17.října roku 2013 Sel vypadala naprosto skvostně, když v show Davida Lettermana vystoupila s písničkou Slow Down. Když dorazila do New Yorku, ještě se vyfotila před tím, než šla do show a musím říct, opravdu jí to slušelo. Měla nasobě šaty, které se skládaly z crop topu, který měl detail v podobě tří knoflíků na pravém rameni a sukně, která měla sexy rozparky na každém stehni. Vlasy měla Sel ve vysokém culíku a následně spletený dlouhý rybí copánek. Makeup s epak skládal z nude očí a zvolila výraznou červenou rtěnku.

Kuziezpa b Bk3k8eog b Uxx1knmc b Tadj6f5c b Bqzgeal8 b

Good For You,Rude - 25.9.2015 Live Lounge

Čtvrtek v 17:09 | Charmedlover❤️ |  Akce
Offoknfp o

Sel se v září roku 2015 ukázala v rádiu BBC 1 Live Lounge, aby zazpívala dvě písničky. Jednalo se o píseň Good For You a cover na písničku Rude od MAGIC!. Obě dvě písničky Sel zazpívala velmi krásně a líbil se mi její outfit a vlasy. Makeup samozřejmě taky povedený. Přidávám obě videa a nějaké fotky, které naleznete opět jako vždy na odkaze v galerii.

Uznmzi91 b 71wpfuqy b 9diwpupa b Imynsipx b Evidezvw b

Coach - 2. kampaň

Čtvrtek v 10:14 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Sel spustila druhou kampaňse značkou coach, se kterou spolupracuje. Tato kolekce obsahuje sukni,svetr,mikinu a 3 kabelky z čehož je jedna taková ledvinka jak se říká. Venku jsou první fotky z této kampaně i ze zákulisí spolupráce, kde Sel pracuje na nových výrobcích. Na instagramu Sel postla jednu fotku z této nové kolekce. Tato kolekce bude oficiálně propuštěna 31. srpna. Tady jsou nějaké fotky kolekce, které jsou venku a můžete se na ně podívat jako vždy v galerii.

H5khwu7r b Lrwjn7n7 b Bdkiuyu6 b 3a4mwmxj b Qmmn141v b

AMA´s 2015 - Same Old Love

8. srpna 2018 v 10:09 | Charmedlover❤️ |  Akce
V roce 2015 se na předávání cen American Music Awards předvedla Selena opět se svým vystoupením. Vystoupila s písní Same Old Love a byla dokonalá. Makeup, oblečení, všechno. Nejvíce se mi líbila spojená choreografie s tanečníky, kteří ji snesli ze schodů a ona stále zpívala. Líbí se mi opět souprava, kterou má Sel na sobě a stane se i její inspirací při volbě outfitů pro Revival tour, kde takováto body můžeme vidět v podobném provedení. Vlasy tentokrát měla vyžehlené, což se mi líbilo ale lokny mi jdou k Sel prostě více. Líbí se mi, že při jejím vystoupení byl opět i pohled do hlediště kde seděla Nina Dobrev a pak i Fifth Harmony, které si žívaly vystoupení. Pak zde byl k závěru pohled na Zendayu a následovala část , kde byl i oheň a Sel tančila. To se mi líbilo nejvíce.

I7dh7nlt b Oeqwyv3a b Ooertr02 b Hzqkllbl b Samgxkto b

Selenin pobyt v léčebně

7. srpna 2018 v 19:22 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
Výsledek obrázku pro selena gomez crying gif tumblr Výsledek obrázku pro selena gomez crying gif tumblr Související obrázek

I Selena je jenom člověk jako my ostatní. A poté, co zrušila zbytek koncertů z Revival tour i včetně toho v Praze, odešla do léčebny. Mluvila v tu dobu o depresích a úzkostlivých stavech, kterými procházela a taky v souvislosti s nemocí Lupus, která jí taky moc nepřilešila při cestování s Turné. Byla to pro ni jak ona říká ta nejtěžší ale zároveň nejlepší věc, kterou ona udělala.
"Turné jsou pro mě skutečně osamělá místa. Moje sebevědomí bylo sraženo. Byla jsem úzkostlivá a depresivní. Začala jsem mít záchvaty paniky těsně předtím, než jsem vyšla na scénu nebo těsně co jsem z ní odešla. V podstatě jsem cítila, že nejsem dost dobrá a byla jsem neschopná. Cítila jsem, že fanouškům nedávám nic a oni to viděli."
Sel také přiznala, že byla závislá na IG když se stala jednou z nejsledovanějších osob na IG. Pak ale dodala, že už tuto aplikaci v mobilu nemá ale opět si ji nainstalovala protože přidává fotky takže jí musí mít v mobilu. Po celou dobu, co byla v léčebně se ale sociálních médií včetně IG vzdala. V léčebně strávila 90 dní a vyšla ven vyrovnaná a spokojená. Bezpochyby jí tato léčba prospěla. Dodávám, že byla v léčebně Brookhaven Retreat, která je v přírodě a je to ta moc krásné když se podíváte na fotky. V tu dobu těsně předtím, než zrušila turné měla i problém s Justinem, kdy ho obvinila na základě videí se Sofií Richie, že Justin Sel podváděl právě se Sofií když spolu ještě se Sel chodili. Poté se veřejně omluvila a přiznala, že to bylo zbytečné a sobecké co řekla.
Kromě toho se někteří domnívali, že Selena je závislá na drogách a přesto, že je léčebna stavěná pro duševní poruchy, dále toto šířili. Selena chtěla všem řici co se děje a byla velmi naštvaná a smutná.

Abych to všechno shrnula, kolem jejího pobytu v roce 2016 v léčebně se vleklo spousty fám a lží a trvalo, než se to uvedlo na pravou míru. Dokonce i dodnes se vede spousta nesrovnalostí, které nikdo nepotvrdil ale ani nevyvrátil. Důležité ale je, že to tehdy Sel pomohlo a ona našla znovu sama sebe.

AMA´s 2014

7. srpna 2018 v 19:03 | Charmedlover❤️ |  Akce
Ani v roce 2014 nesměla Sel chybět na předávání cen AMA´s. Hodně lidí se domnívá, že písnička byla tajně věnována Justinovi protože v tuto dobu se oba rozešli a jakým způsobem Sel prožívá vystoupení se také nedá přehlédnout a je vidět, že to není jen vystoupení ale i citové a emoční vypjetí. Zazpívala píseň The Hearts Wants What It Wants a bylo to skvělé vystoupení. Za ní byla na obrazovce promítána křídla a další projekce. Šaty, které měla na sobě byly jednoduché a andělské. SVé vystoupení začala monologem stejně jako ve videoklipu k této písni. Bylo vidět, že Sel byla opravdu na kraji a bojovala se slzami, které na konci trošku upustila když odzpívala svou píseň. No, podívejte se sami.

Some News #13

7. srpna 2018 v 18:13 | Charmedlover❤️ |  Novinky
- Sel zveřejnila na svůj instagram sérii fotek, které si můžete prohlédnout zde.
- Má 15 písní, které překonaly víc jak 100 milionů přehrání na Spotify. Stala se tak 4. ženskou umělkyní, která toto dokázala.
- V žebříčku Billboard Hot 100 je písnička Back To You zatím na 26.místě.
- Karol Sevilla zmínila na své IG story Selenu. VIDEO
- Byla nejvyhledávanější osobou na internetu za první polovinu roku 2018 jako mezinárodní umělkyně v Brazílii.
Výsledek obrázku pro selena gomez

Le Grand Journal - 28.9.2015

6. srpna 2018 v 14:18 | Charmedlover❤️ |  Akce
Související obrázek

V pondělní epizodě (28.9.2015) Le Grand Journal na Canal Plus se objevila Selena, která vyrazila všem dech svým vystoupením. Poskytla zde rozhovor a především zpívala písničku Good For You v rámci propagace jejího nového alba Revival. Měla na sobě bílé dlouhé šaty s rozparkem na straně, se kterým si Sel během vystoupení pohrála jak můžete vidět i na gifu nahoře. Opět dala do vystoupení všechno a zazářila. Tohle vystoupení patří rozhodně k jejím nejlepším.


Some News #12

6. srpna 2018 v 10:51 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Výsledek obrázku pro selena gomez Související obrázek Související obrázek Výsledek obrázku pro selena gomez

- Písnička Back To You je na 10.místě v TOP 10 písní na ppových rádiích. Pomalu ale jistě se šplhá na 9. místo.
- Kehlani sdílela na svém twitteru obrázek, kde zpívá a Sel se na její vystoupení kouká.
- Sel byla spolu s Theresou v obchodě, kde sdílela Theresa na svou instagramovou story tuto fotku.

We Day 7.4.2016 - Kill em with kindness

5. srpna 2018 v 20:16 | Charmedlover❤️ |  Akce
V Inglewoodu v Californii se konala akce We Day 7.4.2016. Sel poctila tuto akci svým vystoupení s písničkou Kill Em With Kindness. Na sobě měla sexy černý outfit, který byl z kraťasů a crop topu a před to měla Sel přehozený d se říct přehoz průsvitný ale také v černé barvě aby to ladilo. Na přehozu byly jako detaily černé malé puntíky. Vlasy Sel nechala rozpuštěné ale mírně je natočila aby vznikly přirozené vlny. Ještě jsem zapomněla na punčochy, které má Sel na sobě. Vystoupení začala v davu lidí a postupně došla se svými choreografi na pódiu, kde společně rozjeli show.

6tafqgcx b Rz6oatkf b Vfxeexbw b Hetos1z7 b Izbxjwzo b

Victoria Secret fashion show 2015

4. srpna 2018 v 10:37 | Charmedlover❤️ |  Akce


Já vím, že to říkám skoro na každém vystoupení Seleny ale tohle je jedno z těch opravdu dost top. Celé vystoupení si pouštím i několikát protože je prostě bomba. Hrozně se mi líbí, jak Sel zpívá a chodí po molu jako opravdová modelka. Zpátky k vystoupení. Zazpívala dvě písničky a to Hands To Myself a Me and My Girls. Kromě Sel zde vystoupila i Ellie Goulding a The Weeknd. Ještě jsem zapomněla dodat, že přehlídka se konala 8.12.2015 v noci. Mezi zpívající Selenou se procházeli andílci se svými outfity a promenádovali se tam. Upřímně jsem měla strach jeden čas, aby se jeden z andílků nesrazil se Sel na mole. Ale naštěstí to všechno vyšlo skvěle. Taky jsem měla strach aby se Sel nezamotala do těch šatů ale bylo to zbytečné, protože Sel v tomhle chodí už dlouho. Po straně mola stály tanečnice, které dodávaly celé přehlídce ještě větší pohyb a vždycky se mi chce tančit když vidím tohle vystoupení :D . Fotky ze show patří také k mým velmi oblíbeným. Pár jsem Vám jich našla a přidala do galerie.

Bwgv7hep b Kpeb30dp b O6yrshsu b Sxriyucd b 9j5x4qtr b