Červenec 2018

Ukradené informace

31. července 2018 v 10:46 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Bohužel Selena je také denně pod nájezdy různých hackerů a bohužel se tp jedomu opět povedlo. Mladá žena z New Jersey se nabourala Seleně do emailových účtů a všechny její citlivé informace si ukládala a schovávala. Susan Atrach byla nedávno obviněna z pěti zločinů, kterých se dopustila. Týkaly se krádeže osobnosti, používání soukromých dat k podvodu a nebo získání peněz a majetku bez souhlasu poškozené osoby. Incident se stal mezi roky 2015 a 2016 což je už dva roky zpět ale teď zvítězila konečně pravda a spravedlnost. Susan získala několikrát chaty, které vedla Selena a důvěrné informace sdílela na internetu. Susan za tohle může jít až na 9 let do vězení ale proti rozsudku se odvolala. Sel se k tomu nijak nevyjádřila ale určitě je ráda, že tohle skončí a žena bude pykat za svoje činy proti ní...

Výsledek obrázku pro selena gomez gifs

Dárek k narozenínám od Taylor

31. července 2018 v 10:40 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Sel má okolo sebe opravdu skvělé kamarádky. Když si vzpomeneme, že před rokem jí její nejlepší kamarádka Francia darovala ledvinu aby Selena mohla žít, což je prostě nezapomenutelné a úžasné. K jejím 26. narozeninám jí dala nejlepší kamarádka Taylor samozřejmě taky dárek. Taylor si dala ten čas a tu práci a upekla sama pro nejlepší kamarádku krásný dort. Napsala na něj " Gomez or go home" což znamená v překladu Gomez nebo běž domů. Dort je opravdu krásný a hned bych se do něj zakousla :D .

Dort pro Selenu Gomez od Taylor Swift

Milion likes za 13 minut - Instagram

31. července 2018 v 10:36 | Charmedlover❤️ |  Novinky
K příležitosti letošních narozenin sdílela Sel na svém instagramu prezentaci fotek z její oslavy, kterou strávila na jachtě s přáteli. Tímto Sel porazila rekord Beyoncé a vlastně celého instagramu, kdy dosáhla přes milion likes za pouhých 13 minut. Nyní má post skoro 9 a půl milionu srdíček a stále tento počet likes roste. Podle londýnské společnosti, která plánuje Instagram příspěvky si teď může Sel přijít díky jednomu postu až na 800 tisíc amerických dolarů.

selgomez-news: “@selenagomez: Another year down.. Thank you for all the bday love. I couldn’t be more appreciative of you and my best friends for celebrating with me. I love you guys like crazy! God bless! ”

29.7.2018 - Church LA - Out Santa Monica

30. července 2018 v 14:05 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Sel opět po nějaké době byla viděna, jak opouští kostel v Los Angeles. Měla na sobě tričko ACDS což je metalová skupina a vysoké modré džíny ve stylu vintage. K tomu zvolila nízké kozačky v černé barvě a zdá se mi, že jsou takové latexové. Co musím pochválit jsou vlasy. Kudrnaté a delší vlásky, které na Seleně miluji. Hned jsem si vzpomněla na ty časy, kdy měla Selena soje kudrnaté a divoké vlasy.

Yffstai0 b Efzbld1i b Gslouygs b 1szhgwi3 b

Potom byla ještě spatřena venku v Santa Monice, kde si zašli pravděpodobně koupit nějaké pití protože má Sel v ruce kelímek a plechovku, která vypadá jako jeden z Arizona čajů. Opět ještě dodám, že měla Sel řetízek s přívěskem křížku, který nosí pořád a její oblíbené ktuhové náušnice. Makeup zvolila velmi jemný, kdy použila světlou nude barvu na rty a na tváře přidala trošku tvářenky.

Pkz20rso b Fdaidrg5 b Ahfasn6l b Gbtrqvtf b

Out in Los Angeles - 26.7.2018

28. července 2018 v 9:58 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Večer ve čtvrtek 26. července byla Sel viděna s přáteli venku v ulicích Los Angeles. Měla na sobě dost ležérní outfit v hiphopovém stylu. Outfit se skládal s černé kšiltovky, černého trička a černých tepláků. Boty a ponožky měla bílé a nesměly chybět kruhové náušnice, které byly o něco větší, než obvykle Sel nosí.

U51c8pkr b E6qewhcw b Iigz5tdi b Pyvs37yh b Miyzhjti b

Puma - Exotic Women

28. července 2018 v 9:52 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Puma otevřela opět novou kampaň a Sel je opět tváří této kampaně. Kampaň byla spuštěna ve čtvrtek 26. července. Boty budou k dispozici ve vybraných obchodech a obchodech a eshopech PUMA od 2. srpna. Kromě bot, které jsou srdcem kampaně měla na sobě Sel modré sportovní legíny a bílou mikinu. Oba kousky k sobě ladily a tvoří velmi hezkou sourpavičku.

2gaos7mz b Hkaddi4c b Xpyw9i9z b Vnmzf2w5 b


Los Angeles - 24.7.2018

26. července 2018 v 10:45 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Sel byla spatřena v úterý jen několik hodin na to, co byla oznámena zpráva, že Demi Lovato byla nalezena v bezvědomí po předávkování. Někdo píše, že to byl Heroin, někdo že léky. Selena vypadala velmi nervózně a nebyla ve své kůži. K tomu všemu telefonovala takže je možné,že zjišťovala nějaké informace. K tomu několik zdrojů potvrzuje, že se byla za Demi podívat v nemocnici, což je velmi krásné a doufala jsem, že se za ní půjde podívat. Maminka Sel poslala na IG velmi krásné přání a fotku, kdy byly ještě holky malé. Napsala k postu, že jí milují a že jí z toho bolí srdce. Nemohla jsem tuhle událost jen tak přejít a dělat, jakoby nic.

If0vgleb b Pjsdakiq b Gvhm6jtp b So0ybobb b

Přeji Demi aby se z toho všeho dostala a hlavně aby nespadla zase do všeho jako předtím. Je tak silná osoba a doufám, že hned vyhledá odbornou pomoc pokud to byl opravdu heroin a ona se jím předávkovala. Ať už je to jak chce, můj názor na Demi to nemění, protože ona a Selena jsou od mala mojí součátstí a jen tak to nezahodím kvůli tomu, že Demi prostě neměla oporu a nevěděla jak dál. Každý máme někdy nějaký ten zkrat.

Bxao1mun b Ytdk2sfc bGvhm6jtp b Zg41e7lr b
Outfit, který měla v tento den na sobě se skládal z džín, které byly obyčejné akorát na levé noze měly pár detailů a doplňků. Dále měla zelený svetřík a sandále, které jsme na ní mohli vidět když byla na koncertu Imagine Dragons v Inglewoodu v Californii.

Breakfast 25.7.2018 - Studio City

26. července 2018 v 10:31 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Selena byla viděna ve středu ve Studio City v Kalifornii. Její outfit mě velmi zaujal. Měla na sobě bílé tričko s potiskem a zezadu měla nápis Keep the Faith. Přes něj měla přehozenou hnědou vestičku a sluneční brýle.

Kyrouwde b Kd8aagu4 b 1vcx0pjl b 2htktfiy b


Koncert Imagine Dragons - Inglewood 21.7.2018

25. července 2018 v 11:29 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Ten samý den, kdy se Selena procházela v ulicích Malibu byla večer spatřena s Calebem, jak opuštějí koncert Imagine Dragons, na kterém se byli podívat. Měla ten samý outfit jako odpoledne akorát si rozpustila vlasy a tentokrát vidíme i boty, které jsou obyčejné černé sandále s vázáním. Caleb měl na sobě kalhoty a černou mikinu.

Mhoivfqz b Bzrortb3 b Zxzuzrar b Dyas92hb b 3klegqe1 b


Venku v Malibu - 21.7.2018

25. července 2018 v 11:24 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Trošku se vrátíme o pár dní zpátky na 21. červenec, kdy byla odpoledne Sel venku v Malibu. Byla pozitivně naladěná a v ruce držela pití, které vypadá jako nějaký ledový čajík.

Jreg2orx b Uukgowc1 b Ynnqserj b

Co se týče outfitu a celkového looku, měla na sobě zajímavý ale přitom jednoduchý overal, který byl z jeansového materiálu ale z toho lehčího a vlasy měla jen tak ledabyle sepnuté dozadu.

Hm3sp1qg b Jnajcnfd b Hfhqaqc2 b 6bp4jn5w b


Birthday Party 2018

24. července 2018 v 10:34 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Jako každý rok ani letos nesměla chybět oslava narozenin Seleny. Ta je oslavila 22.7. v Orange County v Kalifornii. Na oslavu si vzala nejlepší přátele a vyrazili všichni na soukromou Jachtu. Oslava byla v modré a bílé barvě a výzdiba se skládala z různých balónků, nesměl chybět ani dort a další dekorace kolem. Na oslavě se objevili lidé jako Raquelle Stevens, Courtney J.Barry, Sam Lopez a Connar Franklin. Na oslavě nechyběl ani Caleb, bratr Raquelle, o kterém se říkalo a psalo, že chodí se Selenou. Několik fotek pak Sel sdílela na svém IG a napsala kratší popisek. Ještě stojí za zmínku řetízek s přívěskem křížku. Přijde mi, že ho Sel dostala k narozeninám protože vypadá jinak, než doposud nosila. Ale třeba se mi to jen zdá :D

X4qahj9x b Tjeijzv9 b 80gijzil b Hlqol2qa b

Je jasné, že oslava proběhla v duchu radosti a zábavy a není pochyb, že si to Selena užila. To vidíme i z fotek, které jsou většinou momentky ale moc se mi líbí ty fotky ze západu slunce,které se moc moc povedly. Na sobě měla Sel uplně obyčejné šaty, které byly velmi romantické a něžné.

4467kezw b Htpfobvi b Ibyyklwc b 90etjk8w b


Happy B-Day !

22. července 2018 v 10:26 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
Výsledek obrázku pro selena gomez birthday Výsledek obrázku pro selena gomez birthday Výsledek obrázku pro selena gomez birthday

Dneska je to přesně 26 let, co se narodila Selena Gomez. Chtěla bych tímto krátkým článkem popřát Seleně všechno nejlepší hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů. Aby konečně našla pana dokonalého a aby byla prostě a jednoduše šťastná. Těším se stejně jako loni, až budou k vidění fotky z její narozeninové oslavy. Tak ještě jednou všechno nejlepší. Jsem ráda a jsem hrdá na to, že jsem se stala Selenatorkou a jsem součástí této rodiny.

London - 7.-8.9.2013 -Wembley Stadium

16. července 2018 v 18:19 | Charmedlover❤️ |  Stars Dance Tour

Po koncertech v Paříži se Sel přesunula do Anglie, kde proběhly opět dva koncerty. Konaly se ve dnech 7. a 8. září roku 2013.

SHOW PHOTOS

Eszhuevt b J05zgjpf b Fbewobrg b Ja6stbkz b G8qb0hnu b

SET LIST + VIDEOS

Pokud budou k dispozici videa k daným písničkám, přidám i příslušný odkaz, kdy stačí kliknout na jakoukoli písničku a hned Vás to přesměruje na daný song s videem.

Bang Bang Bang
Round & Round
Like A Champion
B.E.A.T.
Work
Stars Dance
Write Your Name
Birthday/Birthday Cake
Roar
Love You Like A Love Song
Love Will Remember
Dream
Royals
Who says
Whiplash
Naturally
Save The Day
Undecover
A Year Without Rain
Come A Get It
Slow Down


Out in Los Angeles - 14.7.2018

16. července 2018 v 10:02 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Sel byla viděna v sobotu venku v L.A. Spolu s ní se po ulicích procházela Vanessa Hudgens a Austin Butler. Austin měl sebou i kamaráda, svého psíka. Z fotek není známo, kam se trojice vypravila ale podle outfitu Seleny to nikam do města nebylo, jelikož měla na sobě velmi ležérní a neformální oblečení.

Lq7hllml b Vw1dcogs b Wbil1gjk b Jrdgybtp bBq4gveqk b

Selena a Caleb spolu nechodí!

13. července 2018 v 15:02 | Charmedlover❤️ |  Novinky
A je to tady. Já jsem věděla, že je to blbost a jen poplašná zpráva. Po pár fotografiích, na kterých je Selena často s Calebem se rozšířily rychlostí blesku fámy, že Selena a náctiletý ještě ani možná neplnoletí Caleb je se Selenou pár. Zdroj People však všem potvrdil, že se nejedná o pár a že jsou jen dobří přátelé.

Selena Gomezová se nezajímá Caleb Stevens (bratr její BFF)

Selena a nový film - New York - 12.7.2018

13. července 2018 v 14:59 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Lwx1nvrh b U5xazra7 b Xqzmlrvp b

V současné době Sel pracuje v New Yorku na filmu, který ještě nemá jistý název. Podle všeho by měl mít název Kill The Head ale Bill řekl, že se jmenuje The Dead Do Not Die. Takže to se ještě neví. Nicméně natáčení z tohoto dne probíhalo ve Fleischmanns v New Yorku. Točila se scéna, kdy Sel a Austin jsou nejspíše napadnutí Zombies a řeší to s policií. Ve filmu se objeví i např. Rosie Perez nebo Daniel Craig.

Mfg6as3z b 2fuc1ewj b Oxmcowir b D293jmnd b


Selena a Caleb Stevens?

12. července 2018 v 9:17 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Opět se objevují další fámy, s kým Sel chodí. Tentokrát je to Caleb Stevens, se kterým byla společně s přáteli v New Yorku na jachtě a jsou spolu častěji viděni. Vůbec ještě není potvrzené, zda jsou pár ale jsou spolu vidět opravdu častěji. Kdo neví, kdo je Caleb, je to mladší bratr Raquelle Stevensové. Jenže je tu trošku háček, Calebovi je okolo 17 - 18 lety a Seleně 25. I když to není velký věkový rozdíl, myslím si, že je to trošku kravina. Kdo ví. Uvidíme, zda spolu opravdu jsou nebo jsou pouze kamarádi.

Výsledek obrázku pro selena gomez gifs

Throwback video

12. července 2018 v 9:10 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Maminka Seleny, Mandy, sdílela video, kde je maličká Selenka, která mluví po telefonu s maminkou a vypráví jí, jaký měla den ve škole. To video je moc krásné. Jak se malinká Sel rozčiluje je prostě k sežrání :D <3 Podívejte se sami.


Výsledek obrázku pro mandy and selena

Nové Fotky - Puma

10. července 2018 v 16:39 | Charmedlover❤️ |  Novinky

Ven se dostaly nové fotky, na kterých je Sel v černé soupravě z kolece Puma Defi. K fotkám je i video, které je z backstage a zachycuje některé momenty při focení Seleny ale je spíše udělané jako Promo video. Koukněte se sami :-)

Um7az9lm b Qh7fvees b Mtpdldpw b P5xeapjo b

8.7.2017 - On Yacht - New Photos

10. července 2018 v 16:35 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Věděla jsem, že se brzy objeví nové a lepší fotky ohledně této plavby, na kterou Sel vyrazila s nejlepšími přáteli. Nesměla tam hybět ani její asistentka Theresa Marie Mingus. Jachta naštívila New York City a proplula kolem sochy svobody. Navštívila i Coney Island. Na některých fotkách si Sel leží na lehátku a lenoší na zádi lodi v modrých bikinách. Na jiné sadě fotek už má outfit, který se skládá z bílého topu, který by mohl být i croptop. Kalhoty jsou zajímavé hnědé a jsou podle mě z vintage stylu.Vše bylo doplněné ledabylím drdolem a černými brýlemi, které měly ten populární tvar takový ten šikmý :D nevím jak to popsat.

Urobnnzt b Wbvunafh b Baqwhv2f b Y6uyc2iv b Dt4x1fmo b