Červen 2018

Selena překvapila děti v nemocnici - 24.6.2018

27. června 2018 v 11:03 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Dávno není tajemstvím, že Selena má velké srdce a že miluje děti. Proto jí můžeme vidět na podobných akcích často a teď se rozhodla navštívit nemocnici v Orange County přesněji dětské onkologické oddělení. Děti bojující s dlouhotrvajícími život ohrožujícími chorobami nemají lehké uspořádat maturitní ples a tak tato noc patřila právě jim. Selena strávila noc s dětmi, kteří uspořádali ples. Nadace CHOC umožňuje dětem nepromeškat tuto jedinečnou možnost a dá jim zážitek, jako má každý jiný člověk.

Wgyizsas b Rtf4hanb b Yvacebsp b Qam5jjoc b Gqykeqaj b

Vzniklo spousty krásných fotek a videí a když tyto fotky vidím, tak je mi do pláče ale z radosti. Děti nebo spíše maám říct mladiství, byli tak nadšení a Sel byla moc ráda, že s těmito dětmi může strávit jednu z jejich nejlepší nocí v životě. Ty fotky jsou krásné a já bych třeba ani do některých neřekla, že mají nějakou vážnou chorobu. Dívky ale i chlapci vypadali skvěle.

Italy - 21.6.2018 - Řím

23. června 2018 v 15:30 | Charmedlover❤️ |  Novinky
21.5. Byla Sel viděna zase v Římě spolu s Davidem, parťákem z kouzelníků z Waverly. Velmi mě zaujalo, když sledovali pouličního hráče na kytaru a Sel mu samozřejmě přispěla za jeho výkon nějaké peníze. Moc hezké gesto.

Pisk92nz b 5g2msjm7 b Fewpjbfd b Ngug62es b

Kromě toho teď už by se Sel měla nacházet doma protože 22.6. Přidal David skupinovou fotku na IG Story a připsal k ní, že je skvělé být doma. Podle fotek si výlet Sel užila a prospělo jí to. Určitě se v létě ještě někam podívá a můžeme se těšit na další povedené fotky :-)Nové fotky - 18.6. Capri,Italy,

23. června 2018 v 15:20 | Charmedlover❤️ |  Novinky
June 18: Selena out and about in Capri, Italy. [HQs]

Objevily se nové fotky, na kterých je Selena a jsou z 18.6. kdy byla Sel na ostrově Capri v Itálii. Na těchto fotkách je zachycena jak si fotografuje, navštívila obchod s dobrotami jen tak se toulala po ulicích ostrova. Měla krásné vzdušné šaty, které měly jak jinak potisk květinek, které si Sel podle mě dost oblíbila protože většinou jí vidíme s takovými vzory. Opět nasadila zlaté kruhy, které jsou na ní skvělé a ke krátkým vlasům jí jdou.

Tndqdzly b Hsiljkzp b 5gryhvg4 b Yjv8zxtr b Jih7gxc5 b

Na jejich vycházce je zastihl déšť ale to ji zábavu a nadšení nepřekazilo. Schálně se pozorně podívejte na některé fotky. Mě na nich Sel přijde rozrušená a nesvá ale asi je to tím, že jí štvali paparazzi a ona neměla chvíli klid. Jinak proběhlo společné focení a jinak si Sel vše užívala.

L8qid1bu b Oqb83rmh b 4ipr7vec b Nejh1zrm bA Love Story - Short Creepy Film

23. června 2018 v 15:19 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Mrfol8by b Jya52dxc b Vt6ewmai b

Petra Collins, nejlepší kamarádka Seleny, natočila krátký hororový filmek s názvem "A Love Story". V hlavní roli do něj obsadila Selenu, která je tady fakt děsivá v některých momentech. Film byl uveden 20.6. přes novou aktualizaci Instragramu, IGTV. V tomto klipu je ve vaně, kde si hraje s jakousi nedodělanou maskou, pak jí oko a nebo stojí s vyděšenými oči. Přidávám sem video, kde se na něj můžete podívat. Sel i Petra milují věci okolo magie, nadpřirozena a paranormálních věcí celkově a tohle je pro ně jako stvořené.

Je to spíše hodně takové psycho ale holkám se to povedlo. Selena a tyhle věci mi jdou k sobě jako mléko a smetana. Zkrátka se pro takové věci hodí a v nějakém hororu jako je třeba v zajetí démonů si jí umím živě představit.

Selena in Italy

20. června 2018 v 14:09 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Selena se momentálně nachází v Itálii v hlavím městě Řím. Včera byla viděna s ANdreou Lervolino, když se vydaly podívat se po místních památkách. Sel vypadala opravdu elegantně a outfit do Itálie zvolila nádherný a zapadá skvěle. První den se vydaly holky na ostrov Capri, kde se proletěli vrtulníkem nad ostrovem a Sel se viděla se svým seriálovým parťákem z kouzelníků, s Davidem Henrie. Nesměli chybět ani fanoušci kteří si jí našli i tady.

Elsj7aiu b 4kqyijrt b 6fmvr1cx b J1nv2jdg b

Další den už se prozkoumával Řím a to se Sel opět fotila s fanoušky a byla viděna u restaurace. Její outfit byl tentokrát složen z modrých látkových kalhot a minimalistického topu. Doplnila vše klouboukem, který jí neskutečně sedl.

729mlmvt b Vkizypu9 b R88hidan b Zlhynfiy b

Čistka affs

19. června 2018 v 12:23 | Charmedlover❤️ |  Ostatní
Výsledek obrázku pro selena gomez friends gifs

Po nějaké době a častém obíhání affs jsem si všimla, že některé blogy již nejsou aktivní a nebo je mám zapsané já a oni mě nemají. Takže jsem se vrhla na promazání a zůstali tam blogy, které mají zapsané v affs mě a já je a které jsou aktivní. Stále ale platí, že se můžete kdykoli zapsat do affs, přihlášku naleznete pod menu v sekci affs kde se můžete zapsat a čekat, zda Vás přijmu:)

Stefano Gabbana - "Selena je ošklivá"

16. června 2018 v 22:32 | Charmedlover❤️ |  Novinky

Designér Stefano Gabbana vyzývá Selenu Gomezovou "Ugly" na sociální média

Italský návrhř jménem Stefano Gabbana si teď trošku zavařil pod sebou. Potom, kdy The Catwalk Italia Instagram zveřejnila koláž fotek, kde je Selena v červených šatech k různým příležitostem, napsal pod fotku " é proprio bruta" což se do překladu dá přeložit jako "je ták ošklivá". Fanoušci se hned Seleny zastali a pod fotkou najdete i doteď ještě komentáře směřované k Stefanovi, kterého fanoušci docela silně bombardují. Selena se zatím nijak k tomuto komentáři nevyjádřila a myslím si, že to ani nějak řešit nebude protože se denně vyrovnává s haters ale je pravda, že od někoho takového to je docela šok...

Tento krutý komentář neunikl ani Miley Cyrus, která se Seleny zastala. Ta napsala pod její společnou fotkus se Sel, kterou fotili fanoušci toto ...
14101473
241014744th September 2013 - Antwerp,Belgie - Lotto Arena

11. června 2018 v 9:56 | Charmedlover❤️ |  Stars Dance Tour

Už jste se asi nemohli dočkat až přidám další koncert ze šňůry Stars Dance Tour. I mě chyběl tento formát článků a tak jsem tady zase s dalším koncertem. Tentokrát se přemístíme do Belgie do Antwerpské Lotto Areny, kde Sel vystoupila 4. září v roce 2013...

SHOW PHOTOS

Uv6jxszf b Kunxqk3b b Tjov6ylo b Pzgtiprl b

SET LIST + VIDEOS

Pokud budou k dispozici videa k daným písničkám, přidám i příslušný odkaz, kdy stačí kliknout na jakoukoli písničku a hned Vás to přesměruje na daný song s videem.

Bang Bang Bang
Round & Round
Like A Champion
B.E.A.T.
Work
Stars Dance
Write Your Name
Birthday/Birthday Cake
Roar
Love You Like A Love Song
Love Will Remember
Dream
Royals
Who says
Whiplash
Naturally
Save The Day
Undecover
A Year Without Rain
Come A Get It
Slow Down


Selena prodala dům ve StudioCity

10. června 2018 v 13:53 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Před rokem si Sel koupila krásný a prostorný dům ve StudioCity za 2,2 milionu amerických dolarů. Dům je opravdu přepychový a naleznete zde 3 ložnice, lázně, kuchyň vybavenou pro gurmánské vaření a spousty dalších krásných věciček. Dům se prodal za 2,8 milionu dolarů což je za víc, než jej Sel před rokem odkoupila.Celá rezidence je schovaná před okolními zraky vysokým zeleným živým plotem, který dominuje a lemuje okolí domu. Po celém domě jsou podlahy z tvrdého dřeva a zahrada? O té ani nemluvím. Ta je kouzelná. Bazén, nesmí chybět ani prostor pro grilování a odpočinkový koutek.

Ykavdeth b Idvekfm0 b 2tjgj5hj b Gisc5epi b

Back to You - Music Video

10. června 2018 v 13:13 | Charmedlover❤️ |  Novinky

V úterý jsme se dočkali videa, které je pro nejnovější písničku od Seleny Back To You. Jedná se o hudební video a klip je podle mě dost zajímavý. Určitě se na něj mrkněte, pokud jste ho ještě neviděli. Režie se ujal Scott Cudmorea a fakt se to povedlo.

Opět se ale i šíří fámy, že je klip a písniška o jejím vztahu s Justinem, který se rozpadl nedávno. ALe to se mi zdá, že vše co Sel udělá, tak je podle některých o Jusstinovi...

Nové fotky - Harper Bazaar

2. června 2018 v 13:49 | Charmedlover❤️ |  Fotogalerie
May 29: Selena Gomez for the March 2018 Issue of Harper’s Bazaar (US) [HQs]

V rámci rozhovoru pro časopis Harper Bazaar, si jistě pamatujete, že se fotil velmi zajímavý photoshoot několika fotek. Nedávno se objevily nové fotky, které byly foceny za účelem této "akce". Musím říct, že mě nadchli a Sel je na nich mov hezká a hlavně ty pózy jsou uplně dokonalé. Ať už ty vážnější nebo ty veselé, jsou fakt ohromující.

Pastfzsv bMptjzstt bNnemil26 bFa0yiknx b

Já se omlouvám ale je nějaký problém s galerií,kam nahrávám fotky takže je to takovéhle neúhledné tak než to začnu řešit tak to prosím vydržte. Jinak tady je odkaz na všechny dostupné fotky.POTM ČERVEN 2018

2. června 2018 v 13:31 | Charmedlover❤️ |  Fotka měsíce
Měsíc červen přináší nové hlasování o fotku měsíce. Tentokrát jsem se snažila fotky sladit aby ladily barvami a aby byli s blonďatými vlasy, které na Sel tak miluji. Už je jen na Vás, jakou fotku zvolíte.


POTM Květen 2018 - VYHLÁŠENÍ

2. června 2018 v 12:15 | Charmedlover❤️ |  Fotka měsíce
Květen je pryč ale nese sebou ukončené hlasování o fotku měsíce. V této anketě jste hlasovali o některou ze 4 fotek, které jsou z Revival Tour. Do hlasování se zapojilo 5 lidí. Vyhrála fotka č. 2, která měla 2 hlasy a tím tak obsadila 1. místo. Ostatní fotky měli po jednom hlasu. Selena je na téhle fotce velmi roztomilá a hlavně ten účes je strašně roztomilý a hezký.