Květen 2018

Oblíbená jídla Seleny

27. května 2018 v 11:07 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
Výsledek obrázku pro selena gomez food Výsledek obrázku pro selena gomez food Výsledek obrázku pro selena gomez eat

Selena je velkým milovníkem jídla. Jídlo miluje a bezpochyby je součástí jejího života víc než dost. Máme informace o Seleniných oblíbených jídlech a já jsem se dneska rozhodla, že Vám sem přidám co ráda jí. Btw. Ty fotky kde jí, jsou fakt cute a uplně se v tom vidím hlavně teda v té druhé fotce :D Uplně šťastná, že má hamburgery. :D

1. Junk Food
Možná by se zdálo, že Selena jí zdravě a že na sobě pracuje apod. Pravda je, že Selena na sobě opravdu dře a má důvod. Je totiž posedlá nezdravým jídlem jako jsou třeba brambůrky, hamburgery,hranolky apod. Má ráda sladké, slané i kofeinové nápoje jako je např. Cola.

2. Kyselé okurky
Vášeň, které Selena podlehla. Miluje jíst kyselé okurky. Jednou řekla, že by chtěla vymyslet žvýkačky, které budou mít příchuť láku na okurky, ve kterých jsou okurky nakládané.

3. Pizza
4. Hot Cheetos
Cheetos jsou velmi dobré brambůrky. Sama je teď mám na stole otevřené :D ... Jsou to takové hranolkové čipsy s různými příchutěmi a Selena propadla těm pálivým čipsům. Máte je na fotce č.1. Když je Sel na turné nebo cestuje, musí je mít u sebe.
5. Citrony
Sel jí citrony mnohdy jako přílohu skoro ke všemu. někdy si na ně dá sůl a jí je takto jen se solí.
6. Mango
7. Čokoláda
8. Red Bull
I Selena potřebuje někdy dodat rychle energii takže když má třeba turné nebo cestuje, sahne po redbullu.
9. tvarohový koláč
Nebo taky chceteli Cheesecake je vyhlášený dezert, který je velmioblíbený a Sel si na něj najde taky chuť.
10. Chicken Pot Pie
11. Thajská kuchyně
12. Kafe
13. KFC smažené kuře
14. Kyselé zelí
15. Koblihy
16. McDonald´sSlow Down

24. května 2018 v 13:12 | Charmedlover❤️ |  Hudba
Výsledek obrázku pro selena gomez slow down gifs Výsledek obrázku pro selena gomez slow down gifs

Píseň vyšla 13. srpna roku 2013 jako součást alba Stars Dance prostřednictvím Hollywood Records. Píseň byla velmi oblíbená přestože někteří kritici ji nazvali jako nevhodnou pro Disney jelikož se tam objevují sem tam zavádějící texty a slovní obraty.

Now that I have captured your attention
I wanna steal you for a rhythm intervention
Mr. T says I'm ready for inspection
Sh-sh-show me how you make a first impression

Oh, oh
Can we take it nice and slow, slow
Break it down and drop it, low, low
Cause I just wanna party all night
in the neon lights 'til you can't let me go

I just wanna feel your body right next to mine
All night long, baby slow down this song
And when it's comin' closer to the end hit rewind
All night long, baby slow down this song
Yeah baby slow down the song
Yeah baby slow down the song

If you want me I'm accepting applications
So long as we keep keep this record on rotation
You know I'm good with mouth to mouth
resuscitation
Breathe me in, breathe me out
So amazin'

Oh, oh
Can we take it nice and slow, slow
Break it down and drop it, low, low
Cause I just wanna party all night in the neon lights 'til you can't let me go

I just wanna feel your body right next to mine
All night long, baby slow down this song
And when it's comin' closer to the end hit rewind
All night long, baby slow down this song
Yeah baby slow down this song
Yeah baby slow down this song

Breathe me in, breathe me out
The music's got me goin'
Breathe me in, breathe me out
No stoppin' till the morning
Breathe me in, breathe me out
You know I'm ready for it
For it, for it
Yeah

Breathe me in, breathe me out
The music's got me goin'
Breathe me in, breathe me out
No stoppin' till the morning
Breathe me in, breathe me out
You know I'm ready for it
For it, for it
Yeah

I just wanna feel your body right next to mine
All night long, Baby slow down this song
And when it's comin' closer to the end hit rewind
All night long, baby slow down this song
Yeah baby slow down this song
Yeah baby slow down this song

Videoklip se točil v Paříži v květnu 2013 a byl propuštěn do světa 19. července. Selena zde sedí na zadním sedadle automobilu modelu Mercedes-Benz Puma 600 z roku 1964. Scény jsou kombinovány tím, jak se po ulicích Paříže prochází a nebo tančí v klubu. K videu poté okamžitě byla rozpoutána diskuse, že video obsahuje prvky a jisté podobnosti ohledně Dianiny smrti. Keith Grard napsal, že v klipu auto závodí přes pařížšké ulice v autě podobném tomu, ve kterém Diana zemřela. Caroline Bologna pak ve stejný den napsala, že to, když projede auto tunelem je odkaz také na smrt Diany, která v tunelu zahynula kvůli novinářům, kteří ji pronásledovali.

Střelba na střední škola Santa Fe - Texas

20. května 2018 v 22:03 | Charmedlover❤️ |  Novinky
V domovském Texasu Seleny, kde se narodila a vyrostla došlo na střední škole ke střelbě. Zemřelo celkem 10 mladistvcýh většinou se jednalo o děti ještě neplnoleté. Selena se k tomut vyjádřila na svém twitterovém profilu.

Selena with Taylor Swift at stage - Reputation Tour,Pasadena-Kalifornie

20. května 2018 v 21:59 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Po dlouhé době jsme mohli vidět včera večer Selenu a Taylor znovu společně na scéně. Sel přišla na jednu ze zastávek v rámci Taylor turné s názvem Reputation a zazpívala píseň Hands To Myself. Obě byly sladěny do černé barvy přičemž Sel měla na sobě černý flitrovaný overal. Potom, co dívky společně zazpívali song Sel řekla snad nejvíce sladkou věc o Taylor.

selena gomez makes surprise appearance at taylor swift reputation tour show 014087016

" Důvodem, proč byla jednou z mých nejlepších kamarádek je ta, že tato osoba nikdy nezpochybnila jediné rozhodnutí, které jsem udělala. Ale upřímně Vám děkuji od srdce, že jsem podpořila někoho o kom vím, že je nejkrásnější, silná a nezávislá žena jakou jsem kdy poznala. Takže děkuji za podporu mé nejlepší kamarádky."

Iztshdfo b P8enhkoj b Wn62oyfd b Tzx68j9w b Bv4nzrxv b
Oslava nové kolekce bot v Paramount Studios - 16.5.2018

18. května 2018 v 11:27 | Charmedlover❤️ |  Novinky

Sel se zastavila 16.5. v Paramount studioss aby oslavila spuštění nové řady bot z její kolekce. Nová řada bot bude k dispozici na Puma.com 31.5. což je za 12 dní a dole na stránce najdete i odpočet pokud si do vyhledávače zadáte "Selena Gomez" uvidíte i jiné nové produkty a dole již zmínění odpočet.

"Městečko" bylo k dispozici pouze pro hosty a kromě focení s fanoušky Sel potkala i malé batole, které se snažila rozesmát a když ho chtěla vzít na ruku, začalo plakat a Sel se chytla za hlavu a říkala, že neví co má dělat. Bylo to moc roztomilé a mohli jsme to vidět na její IG story, když to sdílela předevčírem. Osobně se mi moc líbil outfit, který měla Sel. A hlavně byly boží ty vlasy. Já prostě miluji když má Selena dlouhé vlasy. Kousky, které měla na sobě byly samozřejmě značky Puma a skládal se z černých legín,černé mikiny a černého tílka. O vlasy se jí postarala kadeřnice Marissa Marino, která dodala vlasům Sel dlouhý culík, který byl dokonalý.
Rrqe30o3 b Qe4jbbqh b Kaeimekh b 5suqbwdl b
Celá akce probíhala v "Defy City", které bylo postaveno v již zmiňovaných ateliérech Paramount. Byla zde prádelna,škola, novinový stánek, posilovna, sklep a sportovní dvůr.
Nesměli zde ale chybět ani fanoušky, s kterými se Sel opět ráda vyfotila. Dokonce se zde objevila i Skai Jackson, se kterou také nesměla chybět fotka.

Omednhbe b Pvgaddvb b Thozboo4 b Xfnedfu8 b Ihjozils bSelena a Justin Theroux víc než jen přátelé?

18. května 2018 v 8:13 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Výsledek obrázku pro selena and justin theroux

Selena i Justin nedávno zažili oba dva veřejné rozchody, kdy Sel se rozešla s JB a Justin zase s Jennifer. Teď vyplavaly na povrch informace, že by snad mohli Sel a Jus být více než jen přátelé a Jennifer z toho dvakrát radostí nejásá.
Nepřidá tomu ani to, že Sel byla jednu dobu dobrá kamarádka Jennifer a nedivím se, že je Jenn naštvaná, když jí kamarádka "leze do zelí" jak se říká. Ovšem není nic ztím potvrzeno a tak můžeme pouze spekulovat.

Zdroj vysvětlil, že nejdříve se spolu setkávali prostřednictvím svých manažerů ale teď je to prý již osobní. I když je mezi nimi věkový rozdíl cca 20 let, tak si spolu prý rozumí a jiskří to mezi nimi. Podle všeho se nejdříve bavili aby si navzájem pomohli poté, co prožili oba dva rozchod ale teď je to už možná víc než přátelství.

Přátelé Sel si ale myslí, že pokud se Sel opravdu do tohoto vztahů pustí, hrozí, že to nedopadne dobře a Sel bude opět trpět.

3th September - Amsterdam,Holandsko - Heineken Music Hall

16. května 2018 v 19:24 | Charmedlover❤️ |  Stars Dance Tour

Dneska se přesouváme do velmi oblíbeného a známého města v Holandsku. Z názvu už víte, že se další koncert z evropské šňůry Stars Dance Tour konal v Amsterdamu. Jako předskokan zde vystoupila hudební skupina Timeflies.

SHOW PHOTOS

Qd9lr2dq b Issggqws b Mbnmdycn b Arp885ob b Fw7zib9t b

SET LIST + VIDEOS

Pokud budou k dispozici videa k daným písničkám, přidám i příslušný odkaz, kdy stačí kliknout na jakoukoli písničku a hned Vás to přesměruje na daný song s videem.1th September - Oslo, Norsko - Oslo Spektrum

15. května 2018 v 18:22 | Charmedlover❤️ |  Novinky

Po dlouhé době jsem se opět vrhla na kocerty a trošku jiné články, než jen novinky. Těch teď moc není takže vyžiju čas a sepíšu nějaké jiné články. Dneska je tu další pokračování koncertů ze Stars Dance a dostáváme se do Noska do Osla.

SHOW PHOTOS

Tnt7aieb b Re03qxzg b 8hkwzygs b Qntoc12e b

SET LIST + VIDEOS

Pokud budou k dispozici videa k daným písničkám, přidám i příslušný odkaz, kdy stačí kliknout na jakoukoli písničku a hned Vás to přesměruje na daný song s videem.

Selena o novém albu

15. května 2018 v 17:12 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Výsledek obrázku pro selena gomez 2018

Všichni jsme nedočkaví a kolem se začínají motat další spekulace a nějaké informace o tom, jak by mělo album vypadat apod. Sel 10.5. vedla rozhovor se Zanem Lowem pro rádio Beats 1. Přidám sem několik zajímavých věcí, které Sel řekla právě o tomto očekávaném albu.

" Mám tolik zajímavých věcí. Cítím, že je to můj čas a moje tempo. Nechci zkusit hodit hromadu hudby do davu lidí dokud nejsem připravená."

" Snažím se taky najít zajímavý způsob, jak jej vydat. Neexistuje žádný termín. Mám spousty hudby, kterou jsem kolektivně odložila. Byla jsem velmi spokojená s Revival (album)."

Kromě toho Sel navrhla spolupráci s Julia Michaels a Justinem Tranterem takže album bude i obohaceno o tyto spolupráce, což je fajn slyšet.
Pokud chcete slyšet celý rozhovor samozřejmě ale v AJ jazyce, tak můžete ZDE.

Nový singl - Back To You

11. května 2018 v 14:43 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Výsledek obrázku pro selena gomez back to you

Je to tu!. Včera 10. 5., tak jak Selena upoutávala opravdu vyšla nová hudební skladba spolu s trailerem k 2. sérii oblíbeného seriálu 13 Reasons Why. Back to you je soundtrack k této sérii a konečně jsme se ho dočkali.
Spolu s písní a trailerem, vyšlo i vertikální video. To zobrazuje retro čas a dobu. Je to velmi zajímavé video a odkaz samozřejmě vložím dolů aby jste se i vy mohli podívat.Písnička zní velmi pozitivně a optimisticky a beaty a vlastně celý song je docela dost chytlavý a skladbu jsem si na první poslech oblíbila. Hlavně se hodí k tomu seriálu a to byl hlavní záměr aby se skladba hodila k seriálu, když je její soundtrackem.

Pokud chcete vidět trailer, ten vyšel již 8.května a můžete si jej pustit níže. Byl vydán oficiální stanicí NETFLIX, která bude seriál i vysílat jako tomu bylo i u první série.


Zde je už odkaz na samostatnou písničku kde najdete i text.


Fanoušci jsou o této písni přesvědčeni, že se jedná o píseň, která je o Justinovi. Text by i odpovídal, pokud se do něj ponoříme a najdeme hloubku.

Met Gala 2018

8. května 2018 v 9:56 | Charmedlover❤️ |  Akce

I tento rok Sel nemohla chybět na velkolepé akci Met Gala, která je každoročně nejvíc očekávanou akcí. Celebrity se zde předvádí v nejrásnějších a nejdražších róbách, zdobených zlatem, drahokamy a různými dalšími cingrlátkami. Selena se tento rok akce zúčastnila sama a tak se jdeme podívat jak to vypadlo včera. Akce se konala 7. května v New Yorku v místním muzeu umění. Fotky Selenu zachycují již když opouští hotel a jede na samotnou akci.

Gnjjxsdf b Sjdsorp2 b T58kw1xo b

Co se týče jejího zvoleného vzhledu a outfitu. Celkový look působí jako andělský až bohémský. Šaty, které má Sel nesmí opomenout dlouhou vlečku, která je lehoučká a průsvitná doplněná o volánky, které vlečku obtáčí. Horní díl tedy oblast mezi dekoltem a pasem je zdobená mnoha malými perličkami a květinovými kovovými korálky. Podprsenka těchto šatů je krajkovaná avšak není průsvitná. Moc se mi líbí doplněk toho řetízku s křížke, který vyjadřuje Selenino vyznání a její víru v Boha.

Ws1encro b Ffbyal47 b Jolcwe6f b Mvrejejv b

Líčení. Začneme očima, které jsou velmi výrazné a jsou nalíčené zlatými třpytivými stíny. K Seleně se mi toto hodí a líbí se mi to. Co se mi možná nelíbí je až moc bronzovaný vzhled. Celkem zvolila tmavý odstín ale pokud chtěla dosáhnout nadělského vzhledu, což asi chtěla, tak nemám co vytknout. Nicméně je to opravdu trošku moc s tím bronzováním. Na mě teda ano. Nehty měla neutrálně nalakované stejně tak pusu, která zůstala v nude barvě. Vlasy měla natočené opravdu pěkně a měla je volně jen trošku uhlazené a zkrocené dozadu aby všude nelítali. Naušnice jsou také moc hezké a hodí se k tomu křížku. Ještě musím podotknout, že šaty jsou od značky Coach, a spolu na červeném koberci se ukázala i se spoluautorem Stuertem Veversem. Šperky jsou pak značky Tifanny a Co a také nějaké jsou z vlastní kolekce Coach.

U0f5k1tl b 6bpk1ejm b Rottxfo2 b Zbqasepg b Pzb6v7ok b

Na akci potkala i Gigi Hadid a Kylie Jenner, se kterými se vyfotila. A moc jim to slušelo. Gigi vypadala také opravdu božsky a Kylie mě překvapila, že nebyla nijak přeplácaná.

Ahnnrl4d b Ec1dvtjd b 2rstpgqu b Aue0pozf b

I v jiných lidech a některých fanoušcích vyvolal vzhled Seleny trošku povyk. Zatím co byly obivovány její nádherné šaty, její makuep byl kritizován, že to přepískla s bronzerem. Na twitteru se objevilo několik "vtipných" obrázků, které narážejí na právě Selenin vzhled. Tento makeup vytvořily produkty Kiehl se spoluprácí make-up artisty celebrit Hunga Vannga. Zde je krátké video z akce.

Attltetc b 1rhyatxg b Mqyr6u2v b


6th May - Spa, NYC

7. května 2018 v 12:50 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Večer si Sel chtěla oddychnout a tak šla navštívit místní SPA centrum aby si trošku oddychla a hlavně zreaxovala tělo, mysl i duši. Určitě si odpočinula a je to potřeba i pro nás ne jen pro slavné celebrity, si čas od času takhle hezky oddychnout.
Zde je pár fotek, které se zatím objevily, když Sel šla po ulici.

Sv6mvqit b Jyeuh1be b B3xo6bbc b Urdqu5y2 b Lo6vm75s b

6th May - V ulicích New Yorku

7. května 2018 v 12:46 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Sel si chvíle v New Yorku užívá opravdu každám douškem a včera odpoledne se zase vydala do ulic. Bylo trošku chladněji a deštivo takže si vzala na sebe ještě hnědý delší kabát, který jí moc slušel a i já bych si ho klidně vzala a to, že se mi takové dlouhé kabáty nelíbí.

C9nevgc3 b T7byfdgg b 88jp4hcm b

Venku se setkala s Paulem Ruddem, Justin Theroux a Rooney Marou a bavili se skvěle jak vidíte. Samozřejmě jí nesměla chybět její věrná přítelkyně Petra Collins, která Sel na většině jejích cest provází a tráví s ní čas.

Mtpwach6 b Hjnquz2o b Sdg6hln8 b Ilmcl2q6 b

Jak vidíme, partička navštívila místní divadlo.

Vgbg7qec b Wqvn0nvm b Qbbbgupz b O1qx55nx b

4.5.2018 - V ulicích New Yorku

6. května 2018 v 13:32 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Odpoledne před tím, než Selena navštívila Prada módní přehlídku, se vydala do ulic New Yorku. Byla ale i spatřena, jak opouští doktorskou kancelář také v New Yorku.

Nekjkle6 b Qlkukcdy b Gvs1m2v6 b

Outfit uzpůsobila volnému stylu a vzala na sebe velké a vzdušné kalhoty v baby blue barvě. Svetr, který má na sobě mě velmi zaujal a brýle, které jsou ve tvaru pilotek také protože já pilotky jako brýle anprosto miluji.

3.5.2018 - letiště Van Nuys

6. května 2018 v 13:26 | Charmedlover❤️
3. května byla Selena na letišti v Van Nuys, kde nastoupila na letadlo a vydala se do New Yorku na přehlídku, kterou navštívila večer v pátek 4.5.

8peubkvo b F4whsgeu b Ilwhl0ia b Phfsafrf b Vxaolcqv b

Fotky jsou docela dost nekvalitní a nevím, jak a čím ti paparazzi fotili. Najednou nemají kvalitní foťák ale jindy otravovat umí. Nicméně je poznat, že je to Sel a že je na letišti.

Módní přehlídka Prada - NYC 4.5.2018

6. května 2018 v 13:21 | Charmedlover❤️ |  Akce
V pátek večer 4. května Sel vyrazila na přehlídku značky Prada. Akce se konala v New Yorku v Prada Resort 2019. Na akci se potkala s hvězdou seriálu 13 Reasons Why a Katherine Langford. Co se týče jejího outfitu, zvolila svůj oblíbený vzor a to květiny. Na spodní části šatů byla krajka a outfit doplnila brýlemi, které nejspíše nejsou dioptrické a vidět jsme je na ní mohli třeba když opouštěla nahrávací studio a spekulovalo se, že jsou to brýle Justina B.

Ecuzrlvr b E7dl5alk b O5ruomab b Fffe83tv b

Nevím ale moc se mi nelíbí ty boty, které Sel zvolila. Spíše ten tvar než ta barva protože černá se hodí ke všemu ale ten tvar bot se mi nelíbí. Ale šaty jsou velmi zajímavé a nejvíce se mi líbí její vlasy a makeup, který nesmím zapomenout pochválit.

Photoshoot - Puma Autumn/Winter Collection 2018

6. května 2018 v 13:06 | Charmedlover❤️ |  Fotogalerie
Selenina spolupráce s Pumou nabírá opět na síle a je tu nový shoot, který představuje kolekci na tento rok na podzim a zimu. Není zatím moc fotek ale z těch co máme vidíme, že se bude jednat o nové tenisky, legíny, mikinu, batoh a snad i nějaké sportovní podprsenky pokud se to týká všeho, co je na obrázku.

Uwms5yr7 b 03lafjnn b Zy9kt1rg b 98sxjgl8 b

Stále přemýšlím o koupi těch rozkošných růžových tenisek ze Seleniny kolence, ale nejsem si ještě tak uplně jistá. Nicméně u nás jsem ještě její kolekci nezaregistrovala a na eshopech dostupná ještě také není :(

31th August - Stockholm,Sweden - Fryshuset

2. května 2018 v 16:34 | Charmedlover❤️ |  Stars Dance Tour

Přesouváme se do Švédska, kde se konal 31. srpna koncert Seleny a jejího Stars Dance turné. Selena zamířila do Stockholmu aby zde odehrála druhý koncert ve šňůře Evropa - Asie. Jako předskokan se ukázal Anton Ewald.

SHOW PHOTOS

Qo5fj4qq b Laetjr5b b Zkufl9i1 b Ola2fs9b b Hfku0a27 b

SET LIST + VIDEOS

Pokud budou k dispozici videa k daným písničkám, přidám i příslušný odkaz, kdy stačí kliknout na jakoukoli písničku a hned Vás to přesměruje na daný song s videem.Nová hudba

2. května 2018 v 13:09 | Charmedlover❤️ |  Novinky
Vypadá to, že se brzy dočkáme nové písničky od Seleny Gomez. Na sociálních sítích včera Selena oznámila, že se nová skladba jmenuje Back To You a je zároveň součástí soundtracku pro druhou sérii seriálu 13 Reasons Why.
Už se strašně těším, jak nová skladba bude vypadat a jaký to bude žánr. Kromě názvu vlastně nevíme vůbec nic. Už 10. května se to dozvíme, jak nám Selena oznámila na IG a na Twitteru.

Související obrázek Související obrázek

POTM KVĚTEN 2018

1. května 2018 v 14:42 | Charmedlover❤️ |  Fotka měsíce
Tak jsem nedávno vzpomínala zase na turné Revival a koukala jsem na fotky z tohoto Tour. Dneska jsem si řekla, když teď budu chystat hlasování na květen, proč bych tam nezařadila právě tyto fotky? Jsou to momentky z různých koncertů, které v rámci Revival Tour Selena odehrála. Vybírat můžete klasicky ze čtyř fotek v celém článku.