Tetování

11. února 2018 v 13:26 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
1. Nota
Jako první si Selena nechala vytetovat na stranu pravého zápěstí tuto notu. Selena si toto tetování nechala udělat dne 22. února roku 2012 v Hollywoodu v salonu UTG a bylo to krátce potom, co světu oznámila, že se spíše teď zaměří na její hereckou kariéru. Možná si totot tetování nehcala udělat, aby jí připomínalo její hudbu a že je její součástí. - " Byla jsem pojmenována po zpěvačce a hudba má na mě samozřejmě velký vliv" Řekla Selena pro E!.

Výsledek obrázku pro selena gomez tattoo
2. Číslice
Toto tetování Selena věnovala svojí mamince. Nechala si vytetovat římská čísla, která znamenají rok narození její maminky Mandy 1976. Selena si nechala vytetovat poslední dvě čísla tedy 76. Tetování si nechala udělat v New Yorku v salonu Bang Bang dne 29.9.2012. " Selena byla velmi nervozní, že to může být velmi bolestivé a tak se rozhodla, že její nejlepší přítelkyně jí bude držet celou dobu za ruku. Ale odvedla skvělou práci. "
Výsledek obrázku pro selena gomez tattoo

3. God who strengthens me
28.10.2013 Ukázala Selena své další nové tetování s názvem "God Who Strengthens Me" což znamená "bůh, který mi dává sílu". Tetování se nachází na jejím pravém boku. Selena pak vysvětlila, že tetování znamená její oblíbený verš z Filipínské bible 4:13. Také přiznala, že toto tetování rok skrývala. "Odvedla jsem docela dobrou práci abych to skrývala."
Výsledek obrázku pro selena gomez tattoo
4. Love yourself first
Další tetování si nechala udělat opět v salónu Bang Bang v NY a je to arabský překlad textu "Love Yourself First." Bylo to v čerrvnu roku 2014.
Výsledek obrázku pro selena gomez tattoo
5. OM
Její 5. tetování je na levém boku a je to symbol "OM" což je posvátný symbol hinduismu, buddhismu a dalších indických náboženství.V západní kultře je toto symbolem mírumilovnosti, meditace a všimavosti.
Související obrázek
6.G
Za levým uchem má Sel písmenko "G".Má ho na počest její malé sestřičky Gracie.Tetování bylo viděno poprvé roku 2015 ale Selena dlouho o významu mlčela.
Výsledek obrázku pro selena gomez tattoo
7. Sunshine
Toto tetování je věnováno její babičce. Poprvé bylo viděno v dubnu 2016 a je na jejím pravém nártu na noze.
Výsledek obrázku pro selena gomez sunshine tattoo
8. 13 Reasons Why
V dubnu 2017 Selena nechala vytetovat středník na její levé zápěstí. Ten se stal symbolem prevence sebevražd neziskové organizace "Project Semicolon".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama