Bazaar - Rozhovor

9. února 2018 v 20:45 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
Selena Gomez kromě focení pro časopis Bazaar poskytla i rozhovor s Katherine Langford, kde zodpověděla několik otázek. Já jsem Vám tento rozhovorpřeložila svým volným překladem, jelikož mě to překládání moc nejde. Omlouvám se, pokud nebude vše doslova nebo to nebude dávát moc smysl. Opravdu se omlouvám ale je to můj první takový rozhovor, který jsem překládala a opravdu jsem nad tím seděla 3 hodiny. OMLOUVÁM SE, NENÍ TO DOKONALÉ. Tak to proím respektujte a nemusíte to číst, pokud budete mít potřebu mě za to nadávat apod. Celý originální rozhovor je tady.

Výsledek obrázku pro selena gomez interview gifs

Xlpdn3u5 b Czqucwnc b Uftpcgyb b S6norxbi b Twbxjosu b


Jaká je tvá nejlepší část ohledně umělcování za rok 2018?
- Mám pocit, jakoby se to stalo mnohem bezpečnějším místem vyjádřit své obavy nebo jen mít právo říkat, víte " Nejsem s jistá, že se v tomto prostředí cítím pohodlně." Na osobní úrovni potom, co mi bylo sedm, je to asi nejpohodlnější, jak jsem se kdy citíla. Dokonce i v nahrávkách jsem si mnohem jistější než v minulosti. Nezaměřuji se na věci, které jsem dříve dělala " Vypadám dost staře?" " Vypadám dost sexy?" " Vypadám dost v pohodě?" "Jsem dost pěkná, elegantní?" Tyhle věci se dostávali do mé mysli ale nyní se cítím více svobodná.

Stala jsi se populární v časně dospívajícím věku. Máš pocit, že jsi o něco přišla?
- Strávila jsem příliš mnoho času přemýšlením o tom, jaký můj život mohl být takže teď se snažím být jen vděčná za to, jaký je. Nikdy jsem nechtěla být ten typ člověka který je "Oh. Přál bych si mít jiný život." Tohle je prostě druh věci, jak by to pro mě nefungovalo. Jsem v bodě, kde znám hodnotu svého soukromí a rozumím jak systém funguje a jakmile jsem tuto část uvědomila a přijala, cítím se trochu více neohrožená. Vidím to jako malou cenu za to, abych mohla mít život, který mám teď.

Tohle je Harper´s Bazaar takže si musíme promluvit o módě. Jsi spíš "dívka bot" nebo "dívka kabelek"?
- Oh, já jsem obojí a vždycky jsem byla. Dokonce i když jsem byla malá a nosila batohy, byla jsem tak nadšená, když jsem dostala Betsey Johnnson. Zdálo se, že je to pro mě více vzrušující než oblečení. A já naprosto miluji skvělé boty. Vždycky jsem měla pocit, že co jsem nosila na tom nezáleželo, pokud jsem měla skvělé boty.

Jaký byl tvůj první velký módní nákup?
- Louis Vuitton taška na laptop hned potom, co jsem dostala svůj první vlastní šek. Pamatuji si, jak jsem byla vystrašená, že to zmařím a předstírala jsem, že jsem malá podnikatelka, která potřebuje nést všechny své nutné věci i když to byl jen lesk na rty a laptop.

Ty jsi dospěla do docela módní ikony. Jak by jsi popsala svůj osobitý styl?
- Rozhodně neformálální. Dokonce i když nepracuji, vypadá to, že pracuji (Smích)

Jsi nesporně královnou Instagramu samozřejmě. Jak stanovuješ hranici mezi veřejnou a soukromou Selenou?
- Mám složitý vztah s instagramem přinejmenším. To mi dalo hlas mezi těmi všemi hlurnými lidmi, kteří se snaží vyprávět můj život a dovolí mi říct " Hej! Chystám se postnout toto a to se postará o 1200 příběhů, které lidé považují za zajímavé ale ve skutečnosti nejsou a ani nejsou pravdivé. Takže to mi umožňuje, protože je to můj hlas a moje slova a moje pravda. Jediná věc, která mě znepokojuje, je jak moc lidé tohoto věku umisťují na sociální sítě. Je to neuvěřitelná platforma ale v mnoha ohledech je tomu mladým lidem, včetně mne, falešné zastoupení toho, co je důležité. Takžeano, je to složitý vztah. Pravděpodobně jeden z mých nejtěžších vztahů.

Jaký je pro tebe typický sobotní večer?
- Záleží, Pokud mám náladu na sesterský čas, budu se svou sestrou Gracie. Je víc zralá než já a jsou jí 4.(Smích)Pokud chci jít ven s přáteli, opravdu nechodím na "trendy" místa takže lidé ví, že by mě sem neměli pozývat protože nepůjdu. Ráda chodím do pěkných restaurací ale také do Chili´s. Miluji chodit do Chili´s a dát si queso a čipsy. Miluji také tančit. Miluji vypadat jako blázen se svými přáteli.

Jaké je tvé zajímavé mexické dědictví?
- Extrémně. Dívám se na sebe do zrcadla každý den a přemýšlím " člověče, přála bych si umět lépe španělsky." Nikdy nezapomenu, když jsem dělala show Kouzelníci z Waverly, bylo mi myslím 15 nebo 16. Každý pátek jsme dělali tato živá natáčení a jeden pátek by tam byla jedna svobodná matka se čtyřmi děti. Byla španělka a poté přišla s pláčem ke mě. Její děti byli tak vzrušené ale všimla jsem si mámy tak jsem jí objala a zeptala se " Hej, jsi v pohodě?" a ona na to " Je neuvěřitelné, že moje dcery vidí, že španělská žena v této pozici může dosáhnout svých snů a není typický jako třeba blondýna s modrýma očima." A věděla jsem, co tím myslí. Když jsem byla mladší, můj idol byla Hilary Duff! Pamatuji si, že i já jsem chtěla modré oči. Takže si myslím, že jsem tehdy poznala, že to pro lidi něco znamená. Že je to důležité. Dokonce nedávno s otcem jsem zažila věci, které byly rasově nabité. Většinou se snažím oddělit mou kariéru od mé kultury protože nechci, aby mě lidé posuzovali na základě mého vzhledu když nemají tušení, kdo jsem. A teď více, než kdy jindy jsem na to hrdá. Stále se musím naučit španělsky. (smích)

Co si myslíš, že odlišuje naši generaci od té předešlé?
- Hlavně si myslím, že je to svoboda vyjadřovat sebe a být tím, kým jsme nezaměnitelným způsobem. Díky internetu nezáleží na tom, kdo jsi. Víte, že nejste sami. Možná mladý chlapec nebo dívka vyrůstající na jihu nebo kdekoli je zmatený a vyděšený být tím, čím jsou protože to není srávné. Nyní mohou lidi kolem sebe vidět lidi žijící bez bolesti, se skrytými agendami a tajemstvými. Myslím si, že tajemství lidi zabíjí. Nakonec se snažíte zakrýt tolik toho, co jste v zájmu vaší rodiny nebo kohokoliv. a myslíte si, že jste špatný a jiný. Takže je mocné vidět naší generaci překonávat tyto hranice a povzbuzovat ostatní lidi, aby dělali totéž. Existuje pocit svobody, kterou minulé generace mít nemohly.

Kdo je tvůj nejoblíbenější ženský vzor?
- Merryl Streep byla vždy jedním z mých velkých idolů, protože její elegance a schopnost být vždy svá a věrná sama sobě ale hraje tyto neuvěřitelně těžké postavy. Miluji, jak se nese v duchu. Cítím se stejně jako Grace VanderWall, která má 14 let. Byla jsem loni na Billboard Awards se všemi neuvěřitelnými ženami ale ona byla zářivá. Měla tyto znalosti a moudrost, kteoru jsem chtěla pro sebe. Oh a taky opravdu miluji Amal Clooney. Vím, že to zní divně ale hodně jsem o ní četla. Je prostě neuvěřitelná jak mluví a pro co bojuje. Myslím, že jsem trochu všude možně.

Kdyby sis mohla vymněnit místo s jakoukoli herečkou z minulosti, kdo by to byl?
- Buď Audrey Hepburn nebo Molly Ringwald v 80. letech. Jak úžasné to muselo být? Byla to rusovláska a měla pihy a byla tak neuvěřitelně cool. Stále se chci oblékat jako ona v Pretty in Pink.

Myslíš si, že rok 2018 bude lepší než ten, který jsme měli předtím?
- Řeknu ano, protože věřím v sama sebe. A každý kdo mě zná ví, že budu vždy začínat s mám zdravím a pohodou. Měla jsem opravdu spousty problémů s depresí a úzkostí a byla jsem o tom velmi otevřená ale není to něco,co cítím, že někdy překonám. Nebude den, kdy nebudu jako " Tady jsem v hezkých šatech - Vyhrála jsem!" Myslím, že je to bitva, kterou budu muset čelit po zbytek svého života a jsem s tím v pořádku protože vím, že si vybírám něco jiného. Začínám nový rok s touto myšlenkou. Chci se ujistit, že jsem zdravá. Pokud je to dobré, všechno ostatní zapadne na místo. Nemám opravdu stanovené cíle, protože nechci být zklamaná, když je nedodržím ale také chci pracovat na své hudbě. Moje další album je v průběhu. Když se mě lidé ptají proč, jsem upřímná. Je to proto, že jsem nebyla připravena. Necítím se dostatečně jistá, kde je ještě moje hudba. Pokud to trvá deset let, potrvá to deset let. Je mi to jedno. Právě teď chci být super zaměřená na vše, co dělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 10. února 2018 v 7:30 | Reagovat

Ahoj, ráda spřátelím tady i woodley-daily :)

2 Gallot Gallot | E-mail | Web | 11. února 2018 v 13:42 | Reagovat

Photoshoot je naprosto úžasný. :-) Nic si z toho nedělej, mě to taky ještě moc nejde. :-) Taky s tím mám problémy. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama