Poznej Selenu

21. ledna 2018 v 14:18 | Charmedlover❤️ |  O Seleně
Pevně věřím, že Selenu každý zná a kdo ne, tak je tu článek, kde shrnu pár informací o jejím životě. Pokusím se Vám její začátky a život trošku přiblížit a vlastně je to jeden z těch úvodních článků.
Výsledek obrázku pro selena gomez
➰➰➰➰➰➰➰

Obecné informace
Selena se jmenuje celým jménem Selena Marie Gomez. Narodila se 22. července roku 1992 v texaském městečku Grand Prairie. Je americká herečka, zpěvačka a módní návrhářka. Známá je např. díky roli Alex Ruso v seriálu a filmu Kouzelníci z Waverly. Hrála ale i ve filmech jako jsou A zase jedna popelka, Monte Carlo, Program na ochranu princezen, Spring Breakers apod.
Kromě herectví se stala zpěvačkou, když založila skupinu Selena Gomez a The Scene, se kterou vydala několik songů a alb. Později ale Selena kapelu opustila a dala se na sólovou dráhu zpěvačky. Má svou vlastní módní kolekci Dream Out Loud a je ambasadorkou UNICEF od roku 2009.(3.9.)

Životopis
Narodila se mamince Amandě, přezdívané Mandy a otci Richardovi. Její otec je mexického původu a Mandy má italské kořeny. Rodiče se ale rozvedli, když Seleně bylo 5 let. Selena má i dvě sestry, jednu z otcovi strany a druhou z matčiny. Mandy se roku 2006 vdala za Briana Teefaye a tak má Selena i nevlastního otce. Své jméno má Selena po texasko-mexické zpěvačce, která zemřela 3 roky po jejím narození. V jenom rozhovoru pro časopis People v roce 2009 uvedla, že se začala zajímat o herectví potom, co se dívala na svou matku v divadle. Při natáčení filmu Monte Carlo úspěšně odmaturovala.(2010) Až v roce 2014 veřejnosti oznámila, že má nemoc zvanou lupus.

Random Informations
- Selena má za sebou 2 světová tour. Stars Dance a Revival, které ale musela po čase zrušit kvůli Lupusu.
- Chodila s Justinem Bieberem. Po rozchodu si ale našla za nějaký čas nového přítele a to Abela neboli zpěváka The Weeknda ale bohužel se minulý rok rozešli. Hned krátce na to ale vyplavaly na povrch fotky, kdy se zase vídala s Justinem s vídají se spolu doteď. Ovšem nikdo o jejich vztahu nechce nic moc prozradit a sanží se vyvarovat se chyb, kdy novinářům říkali všechno o svém soukromí apod.
- Když přerušila Revival tour, tak nastoupila na terapii s lupusem. Mnoho lidí jí nařklo, že je drogově závislá apod.
- I když se to na první pohled možná nezdá, tak Selena nevyrůstala v bohatství. Naopak právě vyrůstala v chudově, o které se i v několika rozhovorech rozpovídala.
- Minulý rok v létě se jí podařilo utajit transplantaci ledviny, kvůli lupusu.
- Po dlouhé době nás poctila vystoupením na AMA´s 2017 kde předvedla svůj nový účes v blonďaté barvě. Dnes je ale opět z ní .
➰➰➰➰➰➰➰
To by bylo takto na začátek asi všechno a už se začnu pomalu pouštět do jiných článků, např. novinek apod. Také samozřejmě počítám s tím, že budu jako minule přidávat koncerty z Revial a Stars Dance Tours. Takže na to se také můžete těšit. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama